Montaj Kelepçesi 26mm Siyah - KLPC26MMA S
866,25 TL
*90,94 TL den başlayan taksitlerle!
Stok Kodu
KLPC26MMA S
Fiyat
721,88 TL + KDV
Stoktan Teslim
Led farların motosikletlerde koruma demirine montajı için kullanılan bir üründür. Koruma demirleri genellikle 22mm ve 26mm çaplı borudan üretilir. Kelepçelerimiz de bu borulara uygun iç çaplara sahiptir. Ayrıca lastik tampon da eklenmiştir.
Malzemesi alüminyum olup eloksal kaplama yapılmıştır. Vidaları paslanmazdır.
Hammadde : Alüminyum
Ölçü (Dış)
: 52*50,5*20 mm
Ölçü (İç)
: 26 mm
Kaplama : Eloksal
Renk : Siyah
Power ledli farlar : Tıklayın
Kelepçe : 1 adet
Vida seti
: 1 adet
Lastik tampon : 2 adet
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Montaj Kelepçesi 26mm Siyah - KLPC26MMA S KLPC26MMA S