12 Power Ledli Far Seti - LFP012Y2 T50BSB SET
16.351,34 TL
*1.716,62 TL den başlayan taksitlerle!
Stok Kodu
LFP012Y2 T50BSB SET
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
13.626,11 TL + KDV
Kargo Bedava
Stoktan Teslim
Led sayısı : 12
Led rengi : Şeffaf
Işık rengi : Beyaz 6500K
Led gücü
: 1 W
Toplam led gücü
: 12 W
Led ışık akısı : 170 lm
Toplam ışık akısı : 2040 lm
Lens
: 50 derece tırtıklı
Kasa hammaddesi : Alüminyum
Kasa rengi : Siyah
Kasa ölçüleri (Ayaksız)
: 108*108*59 mm (G*Y*D)