HAKKIMIZDA

Güven duygusunun çok zayıfladığı günümüzde Robert Bosch`un "İnsanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim" sözü daha bir anlam kazanıyor.
Biz de yola çıkarken insanların güvenebileceği ürünler yapacağımızı taahhüt ettik.

Yüzde yüz arkadaş memnuniyeti temel felsefemiz.  Biz müşterilerimize, karşılıklı oturup bir çay içebilecek arkadaş gözüyle bakıyoruz. Memnun olmama ihtimali olan arkadaşlarımıza sunduğumuz ayrıcalıklar “neredeyse”  sınırsız.
 

Neden “Neredeyse”?

Çünkü kimseye ayrıcalık tanımadığımız tek konu ürün fiyatları. Ürün fiyatları herkes için aynı olmak zorunda. Eğer aynı değilse zaten o ürünün fiyatı da gerçek fiyat değildir diye düşünüyoruz.
    
    

Motosiklet öncelikli olmak üzere tüm araçlara hitap eden ürünlerimizin tamamını kendimiz tasarlıyor, elektronik malzemeler hariç  tamamen yerli olarak üretiyoruz.

Pek çok üründe yurtdışına olan bağlılığımızı yerli üretimle azaltmak adına ülke ekonomisine bir miktar da olsa katkı sağlıyor olabilmek bizi mutlu ediyor.     

Yola çıkarken kaliteden kesinlikle ödün vermemek üzere çıktık. Burada kastedilen kalite ürün kalitesinde tutun da üretim kalitesine ve hizmet kalitesine kadar her şeyi kapsıyor.

Olmaz ama bir gün kaliteden ödün vermek düşüncesine kapılırsak o zaman bu işi bırakma yoluna gideceğimizden kimsenin şüphe duymamasını diliyoruz.
   
Alışveriş Sepeti
 
 
Hesabım